Spam

Chcesz się zareklamować?
Chcesz żebym przeczytała/ zobaczyła i skomentowała twoje wypociny, coś na co pracowałeś bardzo długo?
Prosze bardzo: tutaj jest na to miejsce.

PS: A znając mnie możesz tylko czekać na jakiś ślad na swoim blogu :)

6 komentarzy:

 1. Witaj, w Twoim zgłoszeniu do Niebiańskiej Kolekcji pojawiły się drobne błędy, które należy poprawić. Więcej szczegółów na: https://przestworzach-m-a.blogspot.com/p/niebianskie-zgoszenie.html?showComment=1462357954097&m=1
  Pozdrawiam,
  Ligeja

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, twój blog został dodany do spisu "W przestworzach M&A". Zapraszamy do zgłaszania nowych rozdziałów w zakładce "Gołąb pocztowy".
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Piszesz opowiadanie? Chciałbyś dowiedzieć się, co sądzą o nim inni? Szukasz kogoś, kto pochwali Cię za bycie geniuszem bądź zruga za błahe błędy? I może jeszcze powiesz, że na domiar wszystkiego Twój blog należy do spisu W Przestworzach M&A? Jeśli tak, to zapraszamy na Boski Wyrok, ocenialnie blogów, gdzie grupka nietuzinkowych Sędziów z niewielkim doświadczeniem i marną pensją postawiła sobie za punkt honoru pomóc oraz rozreklamować opowiadania należące do boskiej kolekcji!
  Jesteś gotowy? No to zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam! Zapraszam do mnie na life-of-shinigami.blogspot.com
  Jest to opowiadanie autorskie oparte na pewnym anime, lecz nawiązań do niego jest tak mało, że spokojnie można go zakwalifikować jako zwykłe fantasy. Zresztą, co ja ci będę pisać. Wejdź i sam sprawdź :)
  Pozdrawiam,
  Heques

  OdpowiedzUsuń
 6. Historie to seria opowiadająca o przygodach Alicji Sims oraz Susan Kelley w świecie Nocnych Łowców. Dziewczyny ruszają do Smoczej Doliny (rezerwat magicznych stworzeń), by pomóc schwytać demona, który porywa smoki. Razem z przyjaciółmi poznają mroczne sekrety swoich rodzin, a ich przyjaźń zostaje niejednokrotnie wystawiona na próbę. Chcesz się przekonać czy Susan i Alicja dadzą radę ocalić Smoczą Dolinę oraz swoich bliskich?

  http://susan-kelley.blogspot.com/p/historie.html

  OdpowiedzUsuń